Způsoby doručení

Dzunglehracek.cz

V košíku 0 ks
Cena 0 Kč

Způsoby doručení

Doručení zásilkovou službou PPL

 Jedná se o způsob doručení zásilky až k Vám domů nebo na jinou uvedenou adresu. Řidič zajišťujíci přepravu zásilky Vám předem zavolá a dohodne s Vámi termín, kdy budete moci zásilku osobně převzít. Zásilku můžete zaplattit na místě dobírkou v hotovosti nebo platební kartou.

O vyexpedování zásilky z našeho skladu jste informováni automaticky emailem s uvedeným číslem zásilky. Tu je možné sledovat na stránkách www.ppl.cz

 

Doručení zásilkovou službou DPD

Tímto způsobem doručujeme většinu zásilek. Jedná se o způsob doručení zásilky až k Vám domů nebo na jinou uvedenou adresu. Řidič zajišťujíci přepravu zásilky Vám předem zavolá a dohodne s Vámi termín, kdy budete moci zásilku osobně převzít. Zásilku můžete zaplattit na místě dobírkou v hotovosti nebo platební kartou.

O vyexpedování zásilky z našeho skladu jste informováni automaticky emailem s uvedeným číslem zásilky. Dále obdržíte SMS zprávu s informacemi o čase doručení zásilky. Tu je možné také sledovat na stránkách www.dpd.cz

 

Doručení prostřednictvím České pošty

Doprava od České pošty je možná pouze u zásilek do hmotnosti 400 g a zároveň objednávek nepřevyšující hodnotu 200,- Kč.  Jinak systém automaticky způsob dopravy změní na přepravu službou DPD. Není možno zaslat zboží na dobírku. Zaslání zásilky Českou poštou je možné jen při uhrazení objednávky platbou předem na účet. V praxi to znamená, že tento způsob dopravy je možný pouze u drobných objednávek pro zboží, které se vejde do obálky a poté je i zasíláno v této obálce. Důvodem je minimalizace nákladů na dopravu drobností, jako jsou Lego figurky, přívěsky, jednotlivé kostičky apod. Dalším důvodem je ohled k životnímu prostředí, kdy doručování drobných zásilek dodávkovým automobilem přepravní společnosti není vůči tomuto příliš šetrným způsobem.

 

Doprava na Slovensko

Doprava je realizována prostřednictvím společnosti PPL/DHL. nebo DPD. Cena za dopravu zboží  na Slovensko je 9 EUR pokud je zásilka placena předem. U všech zásilek do zahraničí je vždy vyžadována platba předem. Zboží bude zasláno až po připsání částky na náš účet.

Cena dopravy se může změnit v závislosti na velikosti zásilky (nadrozměrná zásilka nebo více jak 20 kg).

Na zásilky na Slovensko a do zahraničí se nevztahují slevy na dopravu (Doprava zdarma) podle výše objednávky. Cena za dopravu je vždy účtována.

 

 

Nahoru