Lego Bionicle

Dzunglehracek.cz

V košíku 0 ks
Cena 0 Kč

Lego Bionicle (18 produktů)

LEGO BIONICLE-příběh

Stars, Glatorian, Mistika, Phatoka, Titans a bojová plavidla.

 

Od porážky Tumy, vůdce Skrallů, měl Mata Nui napilno a pomáhal sjednocení Glatorianů a Agoriů na planetě Bara Magna. Jeho výprava za záchranou vlastního lidu, zotročeného zlým Makutou, pokračuje na sever. Tam nachází starobylou pevnost Velkých bytostí, svých stvořitelů. Uvnitř pevnosti objeví Mata Nui zdroj energie natolik silný, že by dokázal znovu oživit menšího robota nalezeného na Bara Magna. 

Mata Nui přesvědčí Raanu, vůdce Agoriů, že s pomocí robota z Bary Magna dokáže zachránit svůj lid a naplnit tak své poslání. Vesničané Agori s váháním opustí svou novou mega-vesnici a sledují Mata Nui, jak opravuje a zprovozňuje robota, který se na krátký čas stal jejich domovem. Právě včas – Makuta je sice daleko od nich, ale vycítí novou hrozbu, opouští oceánskou planetu a přistává na Bara Magna v podobě obrovského robota. Jeho cílem je zbavit se Mata Nui jednou provždy.

Dva silní roboti – jeden s tisíci Matorany a bojovníky Toa uvnitř – se utkají v oblacích, zatímco vesničané a bojovníci pobíhají u jejich nohou. Glatoriané a Agori čelí nové hrozbě: útočí na ně tlupy žlutých Rahkshi, bojovníci Piraka a zbylí Skrallové.

Mezitím Toa Tahu a jeho přítel Takanuva, Toa světla, uniknou z těla obřího robota Makuty a podaří se jim spojit se s Glatorianem Greshem na Bara Magna. Snaží se bojovat proti nelítostným válečníkům, které na ně Makuta poslal, ale přesila je značná. Maska života, která pomáhá Mata Nui v boji proti Makutovi, pomůže přeměnit Tahu do jeho původní podoby, díky čemuž si může obléknout silné brnění a zastavit tak útok Rahkshi. Než se mu však podaří posbírat všech šest kusů brnění, některé zmizí!

Bitva zuří na zemi i na nebi. Tahu a jeho přátelé zoufale pátrají po zlatém brnění, které by pomohlo zvrátit vývoj bitvy na zemi. Vysoko nad nimi bojuje Mata Nui se svým menším robotickým tělem proti podstatně většímu a silnějšímu robotovi, kterého ovládá Makuta. Jeho konečný osud může být naplněn jen tehdy, když Makutu porazí – má však dostatek síly, aby se s nepřítelem vypořádal a zachránil planetu? více na www.bionicle.com/cz

1

Nahoru