Způsoby doručení

Dzunglehracek.cz

V košíku 0 ks
Cena 0 Kč

Způsoby doručení

 Výsledek obrázku pro logo gls Doručení zásilkovou službou GLS  

Doba doručení 1-3 dny

Tímto způsobem doručujeme většinu zásilek. Jedná se o způsob doručení zásilky až k Vám domů nebo na jinou uvedenou adresu. Řidič zajišťujíci přepravu zásilky Vám předem zavolá a dohodne s Vámi termín, kdy budete moci zásilku osobně převzít. Zásilku můžete zaplattit na místě dobírkou v hotovosti nebo platební kartou.

O vyexpedování zásilky z našeho skladu jste informováni automaticky emailem s uvedeným číslem zásilky. Dále obdržíte SMS zprávu s informacemi o čase doručení zásilky. Tu je možné také sledovat na stránkách https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

 

 Doručení zásilkovou službou WE-DO

Doba doručení 2-4 dny

 

Bývalý operátor IN TIME. Novější služba na trhu. Nabízí standardní služby doručení, telefonický kontakt s kurýrem, oznámení dodávky na SMS, mailem a zavolání. Služba uložení zásilky na výdejním místě.

 

Doprava na Slovensko

Doba doručení 3-5 dní

Doprava je realizována prostřednictvím společnosti GLS. Cena za dopravu zboží  na Slovensko je 11 EUR pokud je zásilka placena předem. U všech zásilek do zahraničí je vždy vyžadována platba předem. Zboží bude zasláno až po připsání částky na náš účet. Cena dopravy se může změnit v závislosti na velikosti zásilky (nadrozměrná zásilka nebo více jak 20 kg).


 

 

Nahoru